Наші новини

Головна / Наші новини / Волонтерство

Останні новини

Останні новини нашого блогу

Наш блог

Останні новини

post_img

Дякуємо гімназистам за чуйність та добре серце!

Булава В. О. Волонтерство
27.10.2023
Приємно, що нашу гімназію відзначили Подякою за допомогу безпритульним тваринам, адже учні та батьки завжди готові прийти на допомогу. Заступник Президента Учнівської Парламентської Республіки Іван Цвик отримав подяку від волонтера та передав адміністрації закладу. Дякуємо гімназистам за чуйність та добре серце.
Читати далі
post_img

Україна – понад усе!

Булава В. О. Волонтерство
12.10.2023
Щира подяка нашим батькам та учням, які активно відреагували на звернення громадської організації "Волонтерський корпус "Все буде Україна" з проханням допомогти організувати борщові набори та засоби гігієни для поранених бійців, які знаходяться на лікуванні в м.Полтава. Все зібране завантажили та відвезли волонтерам! Україна - понад усе!
Читати далі
post_img

Пишаємося нашою ученицею!

Булава В. О. Волонтерство
06.10.2023
Ляшенко Ізабелла, учениця 10-Б класу під час стажування в фонді 'International League' була залучена як волонтер в організації TSPU ( Торунський Штаб допомозі Україні). Вона розповіла, що допомога відправлялася на різні напрямки фонду (під Бахмут, в Гуляйполе та в бригади, в тому числі і Полтавську). Проводилися благодійні ярмарки та акції, за допомогою яких збирали кошти для допомоги нашим воїнам. Директор вручив Ізабеллі подяку за вагомий внесок та волонтерську допомогу Збройним Силам України. Пишаємося нашою ученицею!    
Читати далі
post_img

Благодійна акція “Лапа допомоги”!

Булава В. О. Волонтерство
05.10.2023
Учні нашої гімназії активно беруть участь в благодійній акції "Лапа допомоги". Тварини — великі та маленькі, волохаті та хвостаті, вухаті та зубаті — заслуговують на нашу любов, повагу і потребують допомоги.
Читати далі
post_img

Всесвітній день захисту тварин.

Булава В. О. Волонтерство
04.10.2023
4 жовтня щорічно відзначають Всесвітній день захисту тварин. Цей день об’єднує людей у турботі та піклуванні про тваринний світ. В цей день вчителі провели для гімназистів Урок доброти. Вони говорили про те, як треба дбати про тварин, малювали їх, робили колаж зі своїми домашніми улюбленцями та долучилися до благодійної акції "Лапа допомоги". Доброта і милосердя завжди будуть пріоритетами українців.
Читати далі
post_img

Всесвітній День миру!

Булава В. О. Волонтерство
21.09.2023
21 вересня - Всесвітній день миру. Наші гімназисти долучилися до благодійної акції нашого волонтерського штабу "Хаймерс". Ми дякуємо кожному воїну за можливість жити, навчатися, мріяти, вірити! Миру усім нам на нашій рідній Україні! Слава ЗСУ! Слава Україні!    
Читати далі
post_img

Великодні привітання для ЗСУ

Вовк Т. Ю. Волонтерство
18.04.2023
Наші захисники заслуговують на особливі привітання із світлим святом Великодня. Учні та батьки приготували для них сувеніри, листівки, гігієнічні засоби та смаколики. Нехай Господь захищає військових і допоможе повернутися додому живими, до своїх рідних і близьких. (більше…)
Читати далі
post_img

З Днем Святого Миколая

Вовк Т. Ю. Волонтерство
19.12.2022
Щороку діти чекають на подарунок від Святого Миколая. Святий Миколай, у якому образі він би не був, творить добрі справи. Цей день порадує малечу з притулку щедрими подарунками від наших гімназистів. (більше…)
Читати далі
post_img

Вітаємо з Днем волонтера!

Вовк Т. Ю. Волонтерство
05.12.2022
Сьогодні свято у тих, хто уміє підтримати, допомогти, дарує віру і надію. До нашої гімназії завітали волонтери, і ми з радістю вітаємо їх із професійним святом. (більше…)
Читати далі