Наші новини

Головна / Наші новини / Навчання

Останні новини

Останні новини нашого блогу

Наш блог

Останні новини

post_img

XR-виставка “Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда”

Булава В. О. Навчання
01.11.2023
XR-виставка “Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда” Під час тижня медіаграмотності Розсошенська гімназія приєдналася до національного марафону протидії пропаганді та провела XR-виставку. (більше…)
Читати далі
post_img

Осінь-чарівниця!

Булава В. О. Навчання
31.10.2023
Золота красуня — осінь-чарівниця! По землі ступає, золотом іскриться. В жовте і червоне листячко фарбує І картини дивні, чарівні малює! Небо синє-синє, листя кольорове, А яке довкілля радісне, чудове! А які в жоржини, наче сонце, квіти! Світ наш неповторний, гарний, розмаїтий! Світ наш незбагненний, дивний, загадковий І такий прекрасний, і такий чудовий!
Читати далі
post_img

Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності!

Булава В. О. Навчання
29.10.2023
Учні Розсошенської гімназії активно долучилися до Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності. Дев'ятикласники розвивали критичне мислення, зігравши у "НотуЄнота" “НотаЄнота” - це командна гра для учасників, віком від 13 років. Мета гри - показати, як працюють фейки та дезінформація на основі справжніх кейсів, навчитися визначати ворожі впливи. Авторка антифейкових ігор - фактчекерка, головна редакторка проєктів “НотаЄнота” та “По той бік путінської брехні”, викладачка НН Інституту журналістики КНУ ім.Т.Шевченка Альона Романюк.
Читати далі
post_img

День української писемності!

Булава В. О. Навчання
27.10.2023
27.10.2023 р.- День української писемності. Саме сьогодні всі українці світу долучилися до флешмобу - диктант національної єдності. Учні та вчителі Комунального закладу ,,Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області" теж стали учасниками написання диктанту ,,Дороги України".
Читати далі
post_img

Молодь як агенти поведінкових змін!

Булава В. О. Навчання
26.10.2023
Для старших класів було проведено сесії на тематику “Недопущення дискримінації” та “Активне слухання”. Учні розвивали такі навички як: критичне мислення, активне слухання, емпатія, відмова від негативного оцінювання та суджень, персональна стійкість. Сесії мають практичний характер у вигляді гри, після якої йде обговорення, всю необхідну інформацію учні отримують одне від одного шляхом використання фасилітації. Сесії проводив Бабенко Володимир, рівний інструктор та сертифікований тренер напрямку YABC (Youth as Agents of Behavioural Change) – Молодь як агенти поведінкових змін – реалізується в Україні з 2008 року. В основу занять покладено принцип "рівний рівному". Тобто YABC пропагандує поважне ставлення до всіх і кожного, а також демонструє переваги вибору такої позиції.  
Читати далі
post_img

Дні науки у Розсошенській гімназії!

Булава В. О. Навчання
25.10.2023
У Розсошенській гімназії цікаво проходять Дні науки. Учні 5- Г, 5-Д, 5- Е класів відвідали Національний університет "Полтавська політехніка" імені Ю. Кондратюка. Для дітей були проведені цікаві та пізнавальні майстер -класи з робототехніки та психології. Учні отримали позитивні емоції та яскраві враження.      
Читати далі
post_img

Виставка-конкурс “Осінь-чарівниця”

Булава В. О. Навчання
24.10.2023
Різнобарв’я осінніх кольорів надихнуло влаштувати в нашій гімназії виставку-конкурс "Осінь-чарівниця". Учні початкової школи творчо підійшли до такого заходу і створили оригінальні композиції на осінні мотиви. Вони використали різноманітні дари природи: квіти, листя, гілки дерев, ягоди, овочі та фрукти. Наші гімназисти надзвичайно талановиті та активні!
Читати далі
post_img

День гарбуза!

Булава В. О. Навчання
23.10.2023
Гарбуз – це джерело вітамінів та мінералів, корисних для нашого організму, справжня прикраса осені та її символ. Напередодні Дня гарбуза для учнів 1-А та 1-Б класів був проведений майстер-клас з розпису дерев'яних гарбузів. Яскраві та веселі гарбузики стануть чудовою прикрасою в домівках нашої малечі.
Читати далі
post_img

Першокласники долучаються до шкільного життя!

Булава В. О. Навчання
20.10.2023
 Учні 1-І класу прийняли активну участь у Всеукраїнських онлайн- конкурсах : "Не сподівайтеся позбутися книжок" , " (Не)звичайна школа", "Мандрівникам належить світ!". Конкурси були присвячені школам України та світу, Всесвітньому дню бібліотек та Всесвітньому дню туризму. Завдяки різноманітним завданням учні 1-І класу дізналися пізнавальні факти про найпрестижніші та найвіддаленіші заклади освіти, шкільні рекорди та цікавинки, здобутки учнів різних країн, про дивовижні туристичні локації різних країн. А також вкотре змогли переконатися у необхідності здобуття знань для досягнення життєвих цілей. Учні здобули : 48 дипломів І ступеня, 9 дипломів ІІ ступеня та 2 дипломи ІІІ ступеня. Ці діти- майбутнє нашої країни!
Читати далі